OGŁOSZENIA NA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 17.05.2026
- Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy tzw. „okres wielkanocny”. Z mocy trzeciego przykazania kościelnego wynika , by w tym okresie wielkanocnym każdy katolik do tego uprawniony skorzystał z sakramentów spowiedzi i Komunii św.
Sobotnia Msza św. za tydzień będzie wigilią Zesłania Ducha św. – i rozpocznie się o 21.00 odśpiewaniem AKATYSTU do NMP . (nie będzie Mszy św. o 18.00)
Zapraszam serdecznie do przeżycia tej pamiątki najważniejszego wydarzenia dla Kościoła 🕯🕯🕯
- Trwa miesiąc maj – modlimy się Litanią do NMP po każdej Mszy św.
- Do nabycia „NIEDZIELA”, i „ GOŚĆ NIEDZIELNY”
- Dziękuję serdecznie za sprzątnięcie kościoła .
INTENCJE MSZALNE 17.05.2026 – 24.05.2026
Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego 17 maja
8.00 ( Radomicko) –
9.00 (Lubogoszcz) – o Boże Bł. dla Stefanii z ok 1 urodz.
10.15 (Rybaki) + Władysław ,Zofia Nowak
11.30 (Maszewo) + Zofia Kurzyńska i zm. z rodz. Kurzyńskich i Kacałów
Wtorek 19 maja
18.00 ( Maszewo) –
Środa 20 maja
18.00 (Lubogoszcz) + Anna, Józef Kobylarek
Czwartek 21 maja
18.00 ( Rybaki) – Dziekczynna za łaskę powrotu do zdrowia I każdą pomoc w tym czasie .
Piątek 22 maja
18.00 (Maszewo) –
Sobota 23 maja – Wigilia Zesłanie Ducha św.
21.00 (Maszewo) + Zuzanna, Jan Grycan i zm. z rodziny
Niedziela Zesłania Ducha Świętego 24 maja
8.00 ( Radomicko) –
9.00 (Lubogoszcz) – o Boże Bł. dla Tadzia
10.15 (Rybaki) + Helena, Marian, Andrzej Jarosińscy
11.30 (Maszewo) + Teresa i Władysław Jareccy
