OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 16.10.2022

1. Bardzo dziękuję za złożone ofiary z okazji „Dnia Papieskiego” w miniona niedzielę .

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne – w całym Kościele jest to „Niedziela Misyjna”.

1. W środę o 18.30 w Radomicku „Modlitwy Uwielbienia” – skupienie ze śpiewem  przed Najświętszym Sakramentem i możliwością skorzystania ze  spowiedzi i Komunii św.

1. W czwartek w Rybakach o 17.00 Msza św. zamówiona w intencji byłych pracowników szkół zarówno w Rybakach , jak i w Maszewie. Jakaś nutka wspomnienia i wdzięczności niech nas zgromadzi na tej Eucharystii .

1. Za dwa tygodnie Uroczystość „Wszystkich Świętych”.

Słuchając medialnych „rozpaczy” na temat jak to bardzo wzrosły ceny kwiatów i zniczy – podpowiadam nieśmiało, że według naszej katolickiej wiary – zbawienie dusz nie zależy od ilości doniczek i zniczy na nagrobkach, a to co faktycznie jest pomocą dla dusz czyśćcowych – spowiedź i Komunia w ich intencji – nadal są w tej samej cenie 😊 (najwyższej!)

Za tydzień podam już plan obchodów i będą dostępne kartki na „Wypominki” za zmarłych .

5 .Do nabycia tygodniki katolickie Niedziela” i „Gość Niedzielny”

1. W najbliższą sobotę na Mszy św. wieczornej o 17.00 w Maszewie spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania

1. Serdeczne Bóg Zapłać za sprzątniecie kościoła i wszelką pomoc .

I n t e n c j e  M s z a l n e    16.10.2022 – 23.10.2022

Niedziela 16 października

8.00 (Radomicko)  –

9.30 (Lubogoszcz) + Tadeusz, Maria, Zygmunt Mikuta

11.00 (Rybaki)  + Andrzej Jarosiński

12.30 (Maszewo) + Henryk Lis

Wtorek  18 października

17.00 (Maszewo) + Leszek Pilwiński

Środa  19 października

17.00 (Lubogoszcz) – Dziękczynna za dar życia Łucji, z prośbą o Bł. Boże dla niej i jej rodziców

18.30 (Radomicko) Modlitwy Uwielbienia

Czwartek 20 października

17.00 (Rybaki) – za zmarłych pracowników szkół w Rybakach i w Maszewie

Piątek 21 października

17.00 (Maszewo) O Boże Bł. i zdrowie dla Ireny z ok. im .

Sobota 22 października

17.00 (Maszewo) –