OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 17.10.2021

1. Trwa październik – dziękuję wszystkim, którzy w tym miesiącu w jakiejkolwiek formie dołączają do rozważania tych Tajemnic Różańca, z których tak naprawdę rodzi się przeżywanie naszej wiary codziennej .

2. W czwartek o 17.00 w kościele w Pławiu 10 młodych ludzi z naszej parafii przystąpi do Bierzmowania .
Próba dla nich odbędzie się tam we wtorek – i w związku z tym nie będzie u nas Mszy św. we wtorek w Maszewie, oraz w sam dzień Bierzmowania – w czwartek nie będzie Mszy św. w Rybakach.

3. W tym tygodniu Czwartkowe Modlitwy Uwielbienia o 20.00 w kościele w Lubogoszczy . Za tydzień w czwartek- Rybaki .

4. Za tydzień wypada „Niedziela Misyjna” – taca z tego dnia przeznaczona w całości na Misje.

5. Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – tygodniki katolickie.

6. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła, kwiaty i wszelką pomoc.

7. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w kartki na Wypominki , które wypełnione można składać od przyszłej niedzieli . ( bardzo proszę by na górze kartki wpisać miejscowość, w której maja być odczytane imiona zmarłych )

I n t e n c j e  M s z a l n e  17.10.2021 – 24.10.2021

Niedziela 17 października

8.00  (Radomicko) + Krystyna Baszura

9.30  (Lubogoszcz) + Janina, Ludwik Kasowscy

11.00 (Rybaki) + Józef Bąba, Janina, Stefan Łysoń

12.30 (Maszewo) + Henryk Lis

Środa 20 października – św. Jana Kantego

17.00 (Lubogoszcz) + Kazimierz  i zm. z rodz. Mazurkiewicz

Czwartek 21 października

20.00 (Lubogoszcz) Czwartkowe Modlitwy Uwielbienia

Piątek 22 października  – św. Jana Pawła II

17.00 (Maszewo) + Władysława, Franciszek, Aniela , Szczepan, Józef, Czesław i zm. z rodz.

Sobota 23 października

17.00 (Maszewo) + Wiktoria, Stefan, Jan Kopczyńscy

/ chrzest : Nela /

Niedziela 24  października

8.00  (Radomicko) + Zenon i Józefa Matuszewscy

9.30  (Lubogoszcz) + Jan Tyrakowski

11.00 (Rybaki) + Ryszard, Michał, Kazimiera Wojtczak, Bronisław, Janina, Jan, Henryk Bukato.

12.30 (Maszewo) + Zofia i Józef Aleksandrowicz i zm. z rodz.