OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 4.06.2023

Ogłoszenia Parafialne NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ    4.06.2023

1. Po każdej Mszy św. dziś można wesprzeć dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej dowolną ofiarą przy wyjściu z kościoła . Za każdą „złotówkę” dziękuje w imieniu tych , którzy realizują ten olbrzymi projekt sakralny.

1. W środę Msza św. wieczorem o 18.00 wyjątkowo w Rybakach, będzie to już Msza św. z Uroczystości Bożego Ciała. Natomiast w Lubogoszczy Msza św. w dniu Bożego Ciała o 8.00 (bez procesji) – obie te Msze św. są z myślą o tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w centralnej Mszy św. i procesji w Maszewie .

W czwartek – Boże Ciało – uroczystość odnawiająca kult Najświętszego Sakramentu. Msza św. w kościele w Maszewie o 10.00, a po niej procesja do 4 ołtarzy.

Serdecznie zapraszam społeczność Rybaków , Radomicka i Lubogoszczy by wraz ze swoimi feretronami dołączyć do tej procesji .

(pierwszy ołtarz przygotują tegoroczni Bierzmowani, drugi -przy posesji .pp. Janickich – Maszewo, trzeci obok pp. Adamskich – Połęcko, a czwarty przy Sali Wiejskiej – Granice.)

(Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków podczas procesji  – ale gorąco proszę o obecność na próbie dla tych dzieci we wtorek po Mszy św. wieczornej w Maszewie. )

1. W piątek nie będzie Mszy św. wieczornej w Maszewie, Biuro Parafialne tez będzie nieczynne . Na piątek także udzielona jest dyspensa od zachowania postu.

1. Tradycyjnie 2 lipca wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę tym razem z Klenicy .

Wędrówka trwać będzie 11 dni – serdecznie zapraszam i zachęcam do spróbowania swoich sił w tej formie wyznania wiary.

Wzorem lat ubiegłych  organizujemy autobus na wejście pielgrzymki (12 lipca) – zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii .

1. Do nabycia „Niedziela” , oraz „Gość Niedzielny”.
  2. Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła 😊

I n t e n c j e  M s z a l n e  4. 06. 2023  – 11.06.2023

Niedziela Trójcy Świętej 4 czerwca

8.30 (Radomicko) + Wiesława, Henryka