OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 7.11.2021

1. Trwa oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego – a więc nasza możność faktycznej pomocy duszom czyśćcowym przez ofiarowany każdego dnia Odpust za kogoś, o kim nie mamy pewności, ze jest już po „stronie nieba” .

2. Zmarłych polecanych w Wypominkach omadlamy po każdej Mszy św. aż do odczytania wszystkich złożonych kartek z imionami naszych zmarłych .

3. W tym tygodniu przypada Narodowe Święto Niepodległości (Czwartek 11 listopada), pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, dla których „OJCZYZNA” znaczyła tak wiele, iż oddali za nią swoje życie .

W związku z tzw. „długim weekendem” – na mocy udzielonych mi możliwości – udzielam dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na najbliższy piątek dla wszystkich parafian i przebywających na terenie naszej parafii.

4. Msza św. w Lubogoszczy w środę wyjątkowo będzie godzinę wcześniej – czyli o 16.00 .
Natomiast w czwartek nie będzie Mszy św. w Rybakach ani modlitw czwartkowych . Będzie natomiast dodatkowa Msza św. w Rybakach w sobotę o 16.00 – będzie to już Msza św. niedzielna.

5. Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – tygodniki katolickie.

6. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła, kwiaty i wszelką pomoc.
Dziękuje także za atmosferę skupienia i rozmodlenia podczas Mszy św. na cmentarzu 1 listopada.

I n t e n c j e M s z a l n e 7.11.2021 -14.11.2021

Niedziela 7 listopada
8.00 (Radomicko) + Tadeusz Andrzejak
9.30 (Lubogoszcz) + ks. Krzysztof Maksymowicz
11.00 (Rybaki) – O Boże Bł. dla syna i potrzebne łaski
12.30 (Maszewo) + Helena, Daniel, Tadeusz Bukowscy

Wtorek 9 listopada – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
17.00 (Maszewo) za zm. kapłanów , którzy pracowali w parafii

Środa 10 listopada
16.00 (Lubogoszcz) –

Piątek 12 listopada
17.00 (Maszewo) –

Sobota 13 listopada – pierwszych Męczenników Polski
16.00 (Rybaki) O Boże Bł. dla Czesławy i Józefa z ok. 50 rocznicy ślubu .
17.00 (Maszewo) + Urszula Lis.

Niedziela 14 listopada
8.00 (Radomicko) + Robert Olesiak, Piotr Andrzejak
9.30 (Lubogoszcz) + Bogumiła Sajchta
11.00 (Rybaki) – O Boże Bł. dla Ludmiły Mazurkiewicz i łaskę zdrowia dla Jolanty
12.30 (Maszewo) – O Boże Bł. z okazji 50 rocznicy urodzin
z podziękowaniem za łaski otrzymane do te pory .