Niedziela, 2 sierpnia – Powitanie Nowego Ks. Proboszcza

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 NIEDZIELA Rok A
Powitanie Nowego Księdza Proboszcza

1. Dnia 1 sierpnia 2020 roku rozpoczyna w naszej Parafii pw. św. Wojciecha posługę duszpasterską nowy Ksiądz Proboszcz Dariusz Chmist. Witamy serdecznie naszego Pasterze życząc jednocześnie wiele Bożych Łask, opieki Matki Bożej i naszego Patrona Parafii – św. Wojciecha B. i M.
2. Intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc sierpień: Módlmy się za wszystkie osoby, które pracują oraz żyją na morzu, łącznie z marynarzami, rybakami oraz za ich rodziny.
3. Święci tygodnia: wt. – św. Jana Marii Vianneya; czw. – Święto Przemienienia Pańskiego; so. – św. Dominika;
4. W piątek od godz. 9.00 odwiedziny Chorych w domach z okazji I Piątku m-ca.
5. Wigilia Dwóch Serc – zadośćuczynienie za grzechy popełniane na świecie przeciwko Bożej Miłości i Matce Jezusa w I Piątek miesiąca, 7 sierpnia w kościele w Maszewie od godz. 20.00. Program umieszczony jest na stronie internetowej Parafii: https://parafiamaszewo.net.pl/ a Wigilia będzie transmitowana z Kościoła.
6. 30 min. przed Mszą św. jest Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec św. oraz okazja do spowiedzi św.
7. W sprawach kancelaryjnych można kontaktować się z biurem parafialnym: 68 383 13 16 lub Email: biuro@parafiamaszewo.net.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej Parafii: https://parafiamaszewo.net.pl/
8. Dziękuję za ofiary na rzecz utrzymania naszej Parafii. Konto bankowe Parafii: Bank Spółdzielczy w Maszewie – numer konta: 55 8371 1022 5502 9926 2000 0010
9. Dziękuję za utrzymywanie naszych Świątyń w czystości.
10. Przy wyjściu ze świątyni można nabyć Tygodniki Katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.
11. Bożemu Miłosierdziu polecajmy świat wstrząśnięty epidemią. Módlmy się błagając Miłosiernego Boga o łaskę nawrócenia dla grzeszników i miłosierdzie dla świata.
12. Życzę wszystkim błogosławionej niedzieli.

13. Intencje Mszalne:

Sobota 01.08: Wprowadzenie na Urząd nowego Proboszcza
Maszewo godz. 18.00 – +Feliks Tarłowski (22 r. śm.); ++Józef, Władysława, Jan, Zofia, Leon, Helena, Rafał, Tomek Kłak i zm. z rodz. Tarłowskich

Niedziela 02.08:
Radomicko godz. 8.00 – Pro Populo
Lubogoszcz godz. 9.30 – +Jan (4 r.śm.) i zm. z rodz. Mazurkiewicz;
Rybaki godz. 11.00 – +Jerzy Szydłowski (2 r.śm.); ++Regina, Stefan, Lucyna, Grzegorz Byliński; +Jolanta i Zygmunt Korbaczyński;
Maszewo godz. 12.30 – +Henryk Gołuch; ++Stefania i Piotr Towpik;

Poniedziałek 03.08:
Wtorek 04.08: Maszewo godz. 18.00 – wolna intencja
Środa 05.08: Lubogoszcz godz. 8.00 – wolna intencja
Czwartek 06.08: Rybaki godz. 18.00 – O zdrowie dla Doroty, Boże Bł. oraz opiekę Matki Bożej;
Piątek 07.08: Maszewo: od godz. 20.00 – Wigilia Dwóch Serc
Sobota 08.08: Maszewo godz. 18.00 – +Bolesława (14 r.śm.) i zm. z rodz. Lis;

Niedziela 09.08:
Radomicko godz. 8.00 – Pro Populo;
Lubogoszcz godz. 9.30 – +Krzysztof Mikołaj Korzeń (2 r.śm.);
Rybaki godz. 11.00 – +Ewa Józefczyk (3 r.śm.);
Maszewo godz. 12.30 – +Józef Benc (22 r.śm.); ++Rozalia, Józef, Walenty, Maria Benc;

Maszewo, 2 sierpień 2020
ks. Dariusz Chmist, Proboszcz

Program Wigilii „Dwóch Serc” na dzień 7 sierpnia, I Piątek miesiąca

Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi