Niedziela 26 lipca – pożegnanie Księdza Proboszcza Andrzeja

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 NIEDZIELA Rok A
Pożegnanie z Parafią ks. Proboszcza

1. Dzisiaj po Mszy św. jest zbiórka do puszek organizowana przez MIVA Polska na pomoc w środkach transportu dla polskich misjonarzy: 1 grosz za kilometr bezpiecznie przejechany. Dziękuję za wsparcie misyjnych prac Kościoła.
2. Święci tygodnia: śr. – św. Marty; pt. – św. Ignacego z Loyoli; so. – św. Alfonsa Marii Liguori
3. Codziennie 30 min. przed Mszą św. jest Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec św. oraz uczczenie Najdroższej Krwi Chrystusa w miesiącu jej poświęconym, lipcu oraz okazja do spowiedzi św.
4. W sprawach kancelaryjnych można kontaktować się z biurem parafialnym: 68 383 13 16 lub Email: biuro@parafiamaszewo.net.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej Parafii: https://parafiamaszewo.net.pl/
5. Dziękuję za ofiary na rzecz utrzymania naszej Parafii. Konto bankowe Parafii: Bank Spółdzielczy w Maszewie – numer konta: 55 8371 1022 5502 9926 2000 0010
6. Dziękuję za utrzymywanie naszych Świątyń w czystości.
7. Przy wyjściu ze świątyni można nabyć Tygodniki Katolickie: Niedziela i Gość Niedzielny.
8. Bożemu Miłosierdziu polecajmy świat wstrząśnięty epidemią. Módlmy się błagając Miłosiernego Boga o łaskę nawrócenia dla grzeszników i miłosierdzie dla świata.
9. W związku z nominacją nowego Księdza Proboszcza w Maszewie w czwartek nastąpi przekazanie ekonomiczne Parafii, natomiast w sobotę 1 sierpnia, zapraszam wszystkich Parafian na godz. 18.00 do Maszewa na uroczystość wprowadzenia na Urząd, nowego Proboszcza, ks. Dariusza Chmist.
10. Pragnę podziękować wszystkim za wspólny czas 3-letniej pielgrzymki drogami ziemi do nieba. Wszystkim angażującym się i troszczącym o dobro duchowe i materialne Parafii dziękuję serdecznie za współpracę i pomoc. Nasza najlepsza nagroda jest w niebie, jak mówi św. Paweł Apostoł i tak niech pozostanie. Trwajmy w modlitwie za siebie, aby móc wypełnić swoje powołanie wiernie i do końca. Wszystkim Bóg zapłać. Po Mszy św. proszę przyjąć małą pamiątkę, która będzie rozdawana przy wyjściu z Kościoła.
11. Rada Kościelna zaprasza po Mszy św. o godz. 12.30, aby zatrzymać się przed świątynią na małym pikniku.
12. Życzę wszystkim odpoczywającym błogosławionego czasu wakacji.

13. Intencje Mszalne:
Sobota 25.07: Maszewo godz. 18.00 – +Andrzej Leon Kuśmierek (m-c po pogrzebie)
Niedziela 26.07: Pożegnanie z Parafią
Radomicko godz. 8.00 – Dziękczynna i o Boże Bł. dla wiernych z Radomicka
(od ks. Proboszcza);
Lubogoszcz godz. 9.30 – +Stanisław Nowowsiak (30 r.śm.);
Rybaki godz. 11.00 – +Marek Mieśnikiewicz (11 r.śm.); +Danuta; ++z rodz. Kalińskich i Piaseckich;
Maszewo godz. 12.30 – +Jan Przybyła (8 r.śm.);
Po Mszy św. Rada Kościelna zaprasza na piknik przed kościołem

Poniedziałek 27.07: Maszewo godz. 8.00 – Pro Populo (26.07);
Wtorek 28.07: Maszewo godz. 18.00 – +Wojciech Lis (30 dzień po śmierci);
Środa 29.07: Lubogoszcz godz. 8.00 – Dziękczynna i o Boże Bł. dla wiernych z Lubogoszczy (od ks. Andrzeja Proboszcza);
Czwartek 30.07: Rybaki godz. 18.00 – +Michał Sobczak (od uczestników pogrzebu);
Piątek 31.07: Maszewo: 8.00 – Dziękczynna i o Boże Bł. dla wiernych z Maszewa, Połęcka i Granic (od ks. Andrzeja Proboszcza);

Sobota 01.08: Wprowadzenie na Urząd nowego Proboszcza

Maszewo godz. 18.00 – +Feliks Tarłowski (22 r. śm.); ++Józef, Władysława, Jan, Zofia, Leon, Helena, Rafał, Tomek Kłak i zm. z rodz. Tarłowskich;

Niedziela 02.08:
Radomicko godz. 8.00 – Pro Populo
Lubogoszcz godz. 9.30 – +Jan (4 r.śm.) i zm. z rodz. Mazurkiewicz;
Rybaki godz. 11.00 – +Jerzy Szydłowski (2 r.śm.); ++Regina, Stefan, Lucyna, Grzegorz Byliński; +Jolanta i Zygmunt Korbaczyński;
Maszewo godz. 12.30 – +Henryk Gołuch; ++Stefania i Piotr Towpik;

Maszewo, 26 lipiec 2020