OGŁOSZENIA PARAFIALNE I INTENCJE MSZALNE 13.09.2020

Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą – 13.09.2020

1. W najbliższy piątek – o godz. 18.00 w kościele w Maszewie chciałbym się spotkać z rodzicami dzieci, które w tym roku przygotowują się do I Komunii św. (III klasa) . Byłoby dobrze gdyby udało się być na Mszy św., a po Mszy jeszcze kilka spraw byśmy domówili 🤗
______________________

2. Natomiast w sobotę, także na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam młodzież , która przygotowuje się do sakramentu Bierzmowania.
___________________________________
2. W związku z rozpoczęciem prac w kościele w Lubogoszczy, nie będzie tam Mszy św. w tym tygodniu w środę .
________________________________

3. Zapraszam serdecznie w czwartek – na godz. 19.30 do Maszewa na kolejne „MODLITWY CZWARTKOWE”.

To taki czas półgodzinnego „zatrzymania modlitewno – refleksyjnego”

4. Biuro parafialne czynne we wtorek 16.00- 17.00

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kwiaty i sprzątnięcie kościołów 😊
_______________

6. Do nabycia „Gość Niedzielny” i „Niedziela”
_______________

7. Przygotowanie do Bierzmowania dla osób dorosłych rozpocznie się 26 września o 10.00 także w Osiecznicy
____________________

8. Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn w najbliższą sobotę 19 września w Sanktuarium w Międzyrzeczu . Msza św. o 12.30 – wcześniej inne elementy pielgrzymki . Szczegóły na ulotkach przy wyjściu .

***********************************************************************************************************************

I n t e n c j e  M s z a l n e   13.09.2020 – 20.09.2020

Niedziela  13 sierpnia

8.00 (Radomicko) + Władysław Stasiak

9.30 (Lubogoszcz) + Maria i Stefan

11.00  (Rybaki) O Boże Bł. dla Agnieszki i Grzegorza z ok. 20 rocznicy ślubu, wraz z dziękczynieniem za przeżyte lata.

12.30 (Maszewo ) + Weronika, Józef, Stanisław i Stanisława Szczepaniak

/ chrzest: Gabriela, Mikołaj/

**********

Wtorek 15 września  – NMP Bolesnej

18.00 (Maszewo) – O Boże Bł. i zdrowie dla Marty z ok. urodzin .

***********

Czwartek 17 września

18.00 (Rybaki)  –

19.30 (Maszewo) MODLITWY CZWARTKOWE

*************

Piątek  18 września – św. Stanisława Kostki

18.00 (Maszewo) – O Boże Bł. , dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej na drodze powołania zakonnego dla Katarzyny z ok. 20 rocznicy wstąpienia na drogę życia w Zgromadzeniu .

************

Sobota 19 września

16.00 ( Maszewo) Msza św. ślubna

18.00 (Maszewo ) + ks. Ryszard Bogusz (11 rocz. śm.)

************

Niedziela 20 września

8.00 (Radomicko) –

9.30 (Lubogoszcz) + Zofia ,Tadeusz Bartoszek