OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 11.04.2021

1. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia Bożego można zyskać Odpust Zupełny za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego lub za modlitwę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem .

W Niedzielę Miłosierdzia Bożego swoje coroczne święto obchodzi „Caritas”; wszystkim angażującym się w pomaganie innym serdeczne życzenia i podziękowania 😊

1. Do czasu zmiany limitów obecności w kościołach – w soboty dodatkowa Msza św. o 16.30 w Rybakach .

1. W najbliższą sobotę o 12.00 pierwsza grupka dzieci w Maszewie przystąpi do I Komunii św.. Rygory reżimu sanitarnego uniemożliwiają zorganizowanie jednej wspólnej uroczystości, dlatego podzieliliśmy dzieci na mniejsze grupy

1. Serdecznie dziękuje za wsparcie podczas uroczystości Wielkiego Tygodnia; udało nam się tak liturgicznie „ogarnąć” ten czas by każdy, kto chciał mógł skorzystać zarówno ze spowiedzi jak i możliwości uczestniczenia w Liturgii Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy .

Dziękuję za posprzątanie kościoła 😊

4 . W sobotę zmarł śp.  Zenon Nowicki z Połęcka . Data pogrzebu nie jest jeszcze znana.

1. Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – tygodniki katolickie.

1. Trwa Powszechny Spis Ludności w Polsce. Na prośbę ks. biskupa przypominamy o możliwości dokonania tego samodzielnie przez internet

I n t e n c j e  M s z a l n e  11.04. –  18.04.2021

Niedziela Miłosierdzia Bożego 11 kwietnia

8.00  (Radomicko) + Wisława Muszyńska

9.30  (Lubogoszcz)  + Lech Wielewski , Eugeniusz Owczarek

11.00 (Rybaki) + Anna, Franciszek, Józef Małeccy, Antonina, Jan Szymczak

12.30 (Maszewo) + Ks. Zdzisław Przybylski

Wtorek 13 kwietnia

18.00 (Maszewo )  + Irena Maniewicz

Środa 14 kwietnia

18.00 (Lubogoszcz)  + Teresa, Zdzisaław Pilawscy

Czwartek 15 kwietnia

18.00 (Rybaki) + Irena Teresiak

Piątek 16 kwietnia

18.00 (Maszewo)   + Stanisław, Jarosław, Janina, Władysław Janiszewscy, Helena, Józef, Bolesław Rychlik, Piotr Leszczyński, Edward Kamiński, Eugenia , Zygmunt Buczkowscy i zm. księży z par.

Sobota 17 kwietnia

12.00 (Maszewo) O Boże Bł. dla Antoniego, Wanesy i Krzysztofa

16.30 (Rybaki)  –

18.00 (Maszewo)  + Janina Białecka i zm. z rodz. Buszkiewicz

III Niedziela Wielkanocna 18 kwietnia

8.00  (Radomicko) + Ks. Krzysztof Maksymowicz

9.30  (Lubogoszcz)  + Magdalena Kwietniewska

11.00 (Rybaki) – O Boże Bł. dla Agnieszki i Pawła z ok. 13 rocz. ślubu, oraz dla Moniki i Mateusza z ok. 12 rocznicy ślubu .

12.30 (Maszewo) + Bożena Kurowiak