OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 13.06.2021

Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą 13.06.2021

1. Od dziś do 20 czerwca będzie trwał czas Odpustu ku czci NMP z Rokitna– patronki naszej diecezji .

Każdego dnia od poniedziałku 14 czerwca swoje „tematyczne” spotkania będą miały różne grupy zawodowe i wspólnoty modlitewne.
Finał nastąpi w niedzielę 20 czerwca. podczas uroczystej Eucharystii o 12.00 przed Bazyliką w Rokitnie .

Szczegółowy program uroczystości na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii W ZAKŁADCE OGŁOSZENIA Z UBIEGŁEGO TYGODNIA.

2. Od 20 czerwca zostaje zniesiona dyspensa z uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej wprowadzona na czas szczytu zachorowań, a tym samym każdy Katolik ma obowiązek uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

Z dniem dzisiejszym zaprzestajemy też transmitowania Mszy św. niedzielnej w internecie.

3. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w poniedziałek o 19.00 w kościele w Bytnicy. Będzie trwał do 19 czerwca.

4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i wszelką pomoc.

5.Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – tygodniki katolickie.

6. Zbliża się koniec roku szkolnego.
Proszę by odpowiedzialni za wiarę swojego dziecka rodzice
zadbali o skorzystanie przez nie z sakramentu spowiedzi, tak by rozpocząć wakacje z Jezusem w sercu .

I n t e n c j e  M s z a l n e   13.06.2021 – 20.06.2021

Niedziela 13 czerwca

8.00  (Radomicko) + Stanisław Romańczuk

9.30  (Lubogoszcz)  + Maria, Paweł, Genowefa, Michał.

11.00 (Rybaki) O Boże Bł. dla Antoniego z ok. imienin .

12.30 (Maszewo) + Michalina, Bronisław Buła, Stanisława, Władysław Tymoszyk, Anna, Florian Grycan

/ chrzest: Jan/

Wtorek 15 czerwca

18.00 (Maszewo) – za parafian

Środa 16 czerwca

18.00 (Lubogoszcz)  + Anna, Andrzej, Franciszek, Jan

Czwartek 17 czerwca

18.00 (Rybaki)  + Helena Szymańska

Piątek 18 czerwca

18.00 (Maszewo)  + Zofia, Jan Tarłowscy, Michał

Sobota 19 czerwca

16.00 (Maszewo) Msza św. ślubna

18.00 (Maszewo) + Zenon Nowicki

Niedziela  – 20 czerwca

8.00  (Radomicko) + Henryk Mrowiński

9.30  (Lubogoszcz)  O Boże Bł. dla Janka (1 rocz. ur.) oraz dla  Emilki ( 3 rocz. ur.)

11.00 (Rybaki) +Stanisław Śnieg i zm. z rodz. Śnieg i Szymczak

12.30 (Maszewo) O Boże Bł. dla Gabrysi z ok. 1 rocz. ur.

/ chrzest: Franciszek /