OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 21.11.2021

1. Dzisiejsza niedziela to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego, tradycyjnie poświęcona naszemu Diecezjalnemu Seminarium Duchownemu . Taca w całości przeznaczona jest na utrzymanie seminarium .

2. Za tydzień I Niedziela Adwentu – rozpocznie się nowy Rok Liturgiczny , i czas oczekiwania na narodzenie Jezusa i Jego powtórny powrót na ziemię .

3. W środę 25 listopada w Sali Wiejskiej w Połęcku organizowane jest spotkanie z funkcjonariuszem Policji dla wszystkich chętnych. Tematem spotkania jest ustrzeżenie się przed wszelkiego rodzaju oszustami („ Na wnuczka”, „ Na policjanta”, Na ZUS” itd.)
Początek o godz. 17.00

4. Od przyszłej niedzieli będzie możliwość zaopatrywania się w Wigilijne świece Caritas, oraz opłatki .

5. Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – tygodniki katolickie.

6. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła, kwiaty i wszelką pomoc.

7 . W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Augusta Komara z Rybaków .

I n t e n c j e  M s z a l n e  21.11.2021 – 28.11.2021

Niedziela 21 listopada

8.00  (Radomicko) + Anna Kieliszak

9.30  (Lubogoszcz) O Boże Bł. z okazji 5 rocznicy ślubu  dla Joanny i Tomasza z podziękowaniem za łaski  otrzymane

11.00 (Rybaki) – O Boże Bł. z okazji 39 rocznicy ślubu  dla Zofii i Jana z podziękowaniem za łaski otrzymane do tej pory

12.30 (Maszewo) + z rodz. Wojciechowskich i Nowak

Wtorek 23 listopada

17.00 (Maszewo) O siły i ochronę przed niebezpieczeństwami dla strzegących granic naszej Ojczyzny.

Środa 24 listopada

17.00 (Lubogoszcz) O potrzebne łaski dla Haliny Bartoszek  w podzięce za troskę, miłość i wychowanie.

Czwartek 25 listopada

17.00 (Rybaki) + Antonina Kowalewska (greg.)

Piątek 26 listopada

17.00 (Maszewo) + Antonina Kowalewska (greg.)

Sobota 27 listopada

17.00 (Maszewo) O łaskę zdrowia dla rodziców Heleny i Władysława                                     / chrzest: Sebastian /

Niedziela 28 listopada

8.00  (Radomicko) + Antonina Kowalewska (greg.)

9.30  (Lubogoszcz) + Józef, Maria Golon, Józef.

11.00 (Rybaki) + Józef Sypniewski

12.30 (Maszewo) + Stanisława, Zdzisław Gruszkiewicz.