OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 26.12.2021

1. We wtorek nie będzie Mszy św. w Maszewie.
W środę Msza św. w Lubogoszczy o 17.00 , w czwartek także o 17.00 w Rybakach .
Natomiast w piątek – w ostatnim dniu roku kalendarzowego Msza św. w Radomicku o 16.00 ,

w Maszewie o 17.00 (z podziękowaniem za mijający rok)

O 23.30 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament w kościele w Rybakach i do północy będzie możliwość adoracji dziękczynnej . Równo o północy pragnę pobłogosławić parafię Najświętszym Sakramentem , a tuż po północy w Rybakach tzw. „Pasterka Noworoczna” – będzie to już Msza św. z 1 stycznia .

Na piątek jest udzielona dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych dla wszystkich diecezjan i przebywających na terenie diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej .

2.W sobotę -1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. tego dnia :
o 10.00 w Lubogoszczy, o 11.00 w Rybakach i o 12.00 w Maszewie.

3. Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc w tym czasie przedświątecznym; za dekoracje kościołów, za ich sprzątnięcie, za czas i siły na to przeznaczone 😊

4. Na podstawie złożonych zaproszeń , chciałbym rozpocząć tegoroczne spotkania kolędowe wg. następującego programu:
Wtorek – od 16.00 Rybaki – od numeru 6 do 91. ( 11 rodzin)
Środa – od 15.00 Lubogoszcz– od numeru 2 do 66 ( 16 rodzin)
Czwartek – od 15.00 Bytomiec Kol., Miłów od nr 1a. (8 rodzin)

Ze względów epidemicznych wodę święconą będę miał ze sobą w hermetycznym kropidle .

Pozostałe miejscowości w następnym tygodniu .