OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE

Ogłoszenia na  UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH -1.11.2020

1. Dzisiejszą uroczystością czcimy tych, którzy już nie potrzebują ani modlitwy, ani ofiarowanych Mszy św.- bo już osiągnęli Niebo i życie wieczne.

Jutro natomiast – 2 listopada przypada Dzień Zaduszny – czyli szczególne wołanie Kościoła za tymi, którzy za życia nie zdołali odpokutować swoich grzechów i trwają na tej pokucie w stanie , który my nazywamy czyśćcem . Każda ofiarowana za te dusze Msza św. ,każda Komunia św.– są z mocy Boga w stanie wybawić ich z tego stanu cierpienia .

Msze święte dziś jak w każdą niedzielę, natomiast w Dzień Zaduszny będziemy mieli trzy Msze św.:

o 16.00 w Radomicku, o 17.00 w Lubogoszczy i o 18.00 w Maszewie.  (Wiernych z Rybaków proszę w tym dniu o dotarcie do Maszewa- gdzie przestrzeń  świątyni jest znacznie większa)

Przez cały listopad można zyskiwać odpust zupełny, który możemy ofiarowywać codziennie za jakąś duszę w czyśćcu cierpiącą .

Od 2 listopada będziemy modlić się po każdej Mszy św. za poleconych w Wypominkach .

1. We wtorek nie będzie Mszy św. w Maszewie.

1. Na prośbę tych, którzy starają się także w dni powszednie uczestniczyć w Mszach św. na czas zimowy zmieniamy godzinę wieczornych Mszy św. z 18.00 na 17.00 . Dotyczy to zarówno Maszewa, jak i Rybaków w czwartki i Lubogoszczy w środy.

(w poniedziałek  2 listopada Msza św. wyjątkowo w Maszewie o 18.00)

Biuro parafialne w piątek także godzinę wcześniej

czyli od 17.30 do 18.30 a MODLITWY CZWARTKOWE godzinę wcześniej czyli o 18.30.

1. Najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem miesiąca – chorych odwiedzę przed południem .
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kwiaty i sprzątnięcie kościołów 😊
  3. Do nabycia „Gość Niedzielny” i „Niedziela”

I n t e n c j e  M s z a l n e  1.11.2020  –  8.11.2020

Niedziela  1 listopada – Wszystkich Świętych

8.00  (Radomicko) + Teresa Olczak

9.30  (Lubogoszcz) + Helena, Michał Józefa, Mirosław Zenon Matuszewscy

11.00 (Rybaki) O Boże Bł. i zdrowie dla Doroty z ok. 30 rocz. ur.

12.30 (Maszewo) + Eleonora, Kazimierz Cegielnik, Stanisława, Władysław Kowalczyk .

Poniedziałek  2 listopada – DZIEŃ ZADUSZNY

16.00 (Radomicko)-