OGŁOSZENIA PARAFIALNE oraz INTENCJE MSZALNE 5.12.2021

1. Dziękuję tym wszystkim, którzy nie tylko uważają się za „wierzących” ale też świadomie przeżywają obecny czas – czas weryfikacji jakiś fragmentów życia, poszukują rozwiązania czy też poprawy w obszarach dotąd zaniedbanych . Taki jest właśnie sens ADWENTU – i niech tych , którzy przygotowują przede wszystkim serca – będzie więcej od tych, którzy zatrzymują się tylko na „gwiazdkach, pierniczkach i migających lampkach” .

2. W środę przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP . Msza św. w Lubogoszczy o 17.00

3. Można się zaopatrywać przy wyjściu z kościoła w świece wigilijne „Caritas”. Opłatki do nabycia w zakrystii .

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze .

4. Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – tygodniki katolickie.

5. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła.

6. W minionym tygodniu zmarła + Stanisława Andrzejak z Radomicka . Pogrzeb odbył się w sobotę w Krośnie Odrz.

7. W związku z nadal trudna sytuacja epidemiologiczną – tegoroczna wizyta kolędowa będzie w formule zaproszeń indywidualnych .
Od przyszłej niedzieli będzie można przez 2 tygodnie pobrać formularz zaproszenia, który po wypełnieniu proszę wrzucić na tacę, albo złożyć w zakrystii . Na podstawie ilości zaproszeń z poszczególnych miejscowości i ulic po świętach zaproponuję terminy tych odwiedzin .

8. W przyszłą sobotę na Mszy św. o 17.00 chciałbym spotkać się z kandydatami do Bierzmowania – których serdecznie zapraszam

I n t e n c j e M s z a l n e 5.12.2021 – 12.12.2021

Niedziela 5 grudnia – II NIEDZIELA ADWENTU
8.00 (Radomicko) + Antonina Kowalewska (greg.)
9.30 (Lubogoszcz) + Kazimierz, Stanisława, Józef Kujawa
11.00 (Rybaki) + Aniela, Kazimierz i zm. z rodz. Maciołek
12.30 (Maszewo) + Jan Byliński i zm. z rodz.

Wtorek 7 grudnia
17.00 (Maszewo) + Józef, Krystyna, Joachim

Środa 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
17.00 (Lubogoszcz) + Antonina Kowalewska (greg.)

Czwartek 9 grudnia
17.00 (Rybaki) + Zofia Kurzyńska

Piątek 10 grudnia
17.00 (Maszewo) O Boże Bł. dla Marii z ok. urodzin

Sobota 11 grudnia
17.00 (Maszewo) + Piotr, Stefania Towpik, Krystyna Figas

Niedziela 12 grudnia III NIEDZIELA ADWENTU
8.00 (Radomicko) + Antonina Kowalewska (greg.)
9.30 (Lubogoszcz) + Zenon, Jan, Janina, Eugeniusz, Krystyna
11.00 (Rybaki) + Edward, Władysław, Leokadia Kijewscy , Józef Szafraniec.
12.30 (Maszewo) + Szczepan Białecki i zm. z rodz. Białeckich